czwartek, 1 marca 2012

OPIS pędzli - zestaw 16 sztuk LANCRONE Make-Up Studio Professional

LARGE POWDER - F217

Duży i bardzo gęsty pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, prasowanego lub brązującego, wykonany z naturalnego włosia, ułożony owalnie i parabolicznie, co pozwala na równomierne nałożenie pudru na twarzy lub ciele.

___

Będę go używała do pędzla sypkiego i kuleczek.
Jest wielki i bardzo miękki, świetnie omiata twarz.

TAPERED FACE - F215

Duży i bardzo gęsty pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, prasowanego lub brązującego, wykonany z naturalnego włosia wiewiórki, ułożony owalnie i stożkowo, co pozwala na równomierne nałożenie pudru na twarzy lub ciele.

____

Idealny do konturowania twarzy.

Flat Top Kabuki Brush F80

F80 Flat Top Kabuki (Płaski kabuki) jest idealny do nakładania produktów w płynie, kremów i pudrów. Dzięki specjalnym włóknom wewnątrz włosia substancje te idealnie łączą się ze sobą na powierzchni skóry. Płaski kształt pędzla pozwala perfekcyjnie rozprowadzić kosmetyki.
Włókno Synthetic Lancrone HD – czyli wyjątkowej struktury syntetyczne włosie pozwalające osiągnąć efekt wyrazistego obrazu, to innowacja wprowadzona przez specjalistów w dziedzinie makijażu.

____

Wspaniały flat top ! Identyczny jak ten z EDM, a może nawet lepszy, bo bardziej miękki, solidniejszy. Stary flat top się bardzo mocno wyeksploatował, a ten tak pięknie rozprowadza podkład płynny i mineralny na twarzy:)
POWDER/BLUSH - F188

Średniej wielkości pędzel do nanoszenia pudru sypkiego, prasowanego bądź różu, wykonany z naturalnego miękkiego i delikatnego włosia wiewiórki.

_____

Używam go do nakładania różu na kości policzkowe.
DUO FIBRE POWDER/BLUSH - F124

Średniej wielkości pędzel do pudru mineralnego oraz różu. Wykonany z naturalnego włosia koziego z dodatkiem syntetycznego. Dzięki zróżnicowanej długości tych dwóch rodzajów włosia, pędzel pozwala na precyzyjne nałożenie pudru/różu. Puder, róż nałożony tym pędzlem idealnie stapia się z cerą przez co makijaż staje się bardzo naturalny.

_______

Nakładam nim jaśniutkie róże na tzw. pućki, najbardziej wypukłe części policzków oraz używam go do różu w płynie, musie i rozświetlaczy płynnych.TAPERED HIGHLIGHTER - F123

Wielofunkcyjny pędzel idealny do nakładania i rozcierania konturów bronzera, różu, pudru i rozświetlacza. Zaokrąglone i stożkowo ułożone delikatne, naturalne włosie wiewiórki.

______

Do rozświetlacza wręcz stworzony ! Ten pędzel przypomina mi kulkę do powiek, ale jest to wielka kulka do rozświetlacza ;D Nakładam nim rozświetlacz na grzbiet nosa, środek czoła i brody oraz na skronie i szczyty kości policzkowych.
LARGE FLUFF - E135

Duży pędzel do cieniowania oczu, mieszania cieni i pudrów. Idealny do konturowania i uwydatniania kości policzkowych. Wykonany z naturalnego i miękkiego włosia wiewiórki, bardzo gęsty.

____

Używam go, gdy nakładam jeden cień na całą powiekę lub gdy chcę bardzo dobrze rozetrzeć ciemny, oporny cień.
Bardzo przydatny pędzel, idealny rozcieracz.LANCRONE SHORT SHADER - E250

Płaski, krótki, lekko zaokrąglony pędzel do rozcierania kresek, idealny do efektu " smoky eyes", wykonany z naturalnego delikatnego włosia wiewiórki.

_______

Doskonale rozciera kreski, używam go też do rysowania kresek na dolnej powiece.
SMALL TAPERED BLENDING - E152

Pędzel specjalnie zaprojektowany do mieszania i łączenia ze sobą cieni w załamaniu powieki i rozcierania granic. Zaokrąglone i stożkowo ułożone naturalne włosie wiewiórki. Miękki i delikatny.

___

Średniej wielkości kulka, rozcieranie nią - bajka!
LANCRONE TAPERED BLENDING - E327

Pędzel specjalnie zaprojektowany do mieszania i łączenia ze sobą cieni w załamaniu powieki i rozcierania granic. Zaokrąglone i stożkowo ułożone naturalne włosie wiewiórki. Puszysty, miękki i delikatny.

______

Spora miotełka do rozcierania. Włosie odpowiedniej grubości i miękkości, przez co naprawdę ładnie blenduje, o niebo lepsza od kulek z Inglota.

LANCRONE BLENDING - E231

Owalny pędzel do mieszania kolorów i rozcierania granic. Idealny również do nakładania cieni na całą powiekę. Wykonany z naturalnego, miękkiego włosia.

_____

Trzeci pędzelek do rozcierania z tego zestawu, jest jednak bardziej płaski i nadaje się też do naładania cieni.
FLAT DEFINER - E147

Idealny pędzel do wykonania perfekcyjnych kresek na dolnej i górnej linii rzęs. Do stosowania z cieniami oraz eyelinerem kremowym i w żelu. Płasko ścięty, wykonany z syntetycznego, delikatnego i jednocześnie sprężystego włosia.SMALL EYELINER - E191

Pędzel idealny do narysowania cieniutkich kresek wzdłuż dolnej i górnej linii rzęs. Długość i zwartość włosia jest idealna do tworzenia makijaży artystycznych. Włosie syntetyczne.

_____

Ten pędzelek bardziej odpowiada mi do rysowania kreski żelowym eyelinerem niż ww pędzel :>
To najlepszy pędzelek do eyelinera na świecie :D
LARGE CONCEALER - F182

Doskonałej jakości pędzel do korektora o idealnej długości i dobrze wyprofilowanym kształcie. Zaokrąglony, zwężany kształt czyni ten pędzel idealnym do nakładania korektora na większe powierzchnie twarzy i ciała. Świetnie rozprowadza kosmetyk, nie pozostawiając smug. Wykonany z syntetycznego, niezwykle delikatnego włosia.

_____

Rozprowadzam nim korektor pod oczami, dzięki niemu nic mi nie włazi w zmarszczki:)
CONCEALER - F199

Doskonałej jakości pędzel do korektora o idealnej długości i dobrze wyprofilowanym kształcie. Zaokrąglony, zwężany kształt czyni ten pędzel idealnym do punktowego nakładania korektora pod oczy oraz na wszelkie skazy znajdujące się na twarzy i ciele. świetnie rozprowadza kosmetyk, nie pozostawiając smug. Wykonany z syntetycznego, niezwykle delikatnego włosia.

______

Używam go do nakładania korektora na drobne zaczerwienienia i wypryski.LIP- L188

Szpiczasty pędzel do malowania ust , idealny do rozprowadzania pomadek ochronnych, błyszczyków, szminek, wykonany z najwyższej jakości włosia syntetycznego, chowany w metalowej osłonce.

_____

Opakowanie jest niezwykle eleganckie, do nakładania lip painta jak znalazł ;D


Tak to się wszystko prezentuje w pokrowcu

+ 5 pędzli chantill
+ 2 kulki Inglota
+ 1 kulka essence
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz