czwartek, 1 marca 2012

Zestaw 16 sztuk pędzli LANCRONE Make-Up Studio Professional cz. 1

Sprzedałam swój zestaw pędzli chantill i lancrone i kupiłam nowy zestaw pędzli : zestaw 16 sztuk LANCRONE Make-Up Studio Professional.

Wybrałam zestaw z którego w pełni korzystałabym, bo moje stare pędzle choć było ich dużo, to w większości były niepraktyczne, dużo się powtarzało i korzystałam tylko z kilku.
Wybrałam zestaw z firmy, do której mam zaufanie, bo pędzle Lancrone miałam już wcześniej, ale nie był to tak profesjonalny zestaw jak ten nowy, jednak jakościowo był bardzo porządny.

Teoretycznie zakupiony przeze mnie zestaw jest przeznaczony dla zawodowców. Ja zawodowcem nie jest, ale widzę, że pędzle są w o wiele lepszej jakości niż te ze zwykłego zestawu, który miałam wcześniej.
 Jakość jak na moje potrzeby jest świetna.

Włosie jest mięciutkie,nie jest wybrakowane, trzonki są bardzo solidnie wykonane, a każdy pędzel ma swoje oznaczenie i napis do czego służy.
Jakościowo nie odbiegają od hakuro, maestro i pędzli Inglota, przynajmniej w moim subiektywnym odczuciu. Myślę, że ten zestaw jest idealny do codziennego użytku dla każdej fanki makijażu oraz dla profesjonalistki, która maluje na sesje.
Ja jestem zachwycona.
Wychodzę z założenia, że podstawą dobrze wykonanego makijażu są dobre pędzle i te takie są.

cena : 129 zł (jeden pędzel wychodzi średnio po 8 zł, jak dla mnie tanio!)

zdjęcia ze strony producenta :










Pędzle przyszły do mnie w eleganckim woreczku



2 komentarze:

  1. Piekne pedzle :) Faktycznie, same najpotrzebniejsze. Moze tez sie kiedys takich dorobie :P

    OdpowiedzUsuń
  2. dzięki za notki o tych pędzlach, długo się nad nimi zastanawiałam i na pewno jak będę mieć przypływ gotówki, to zamówię. możesz mi napisać, gdzie je zamawiałaś? (jeżeli allegro, podaj nazwę użytkownika, plis:))

    OdpowiedzUsuń